Prezes LZHK wręczył nagrody uczestnikom konkursu plastycznego ze Szkoły w Nowej Rokitni.

Na zdjęciu od lewej: Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Nowej Rokitni Karolina Trych, Prezes Lubelskiego Związku Hodowców Koni Henryk Sobiechowski, nauczycielka plastyki ze Szkoły w Nowej Rokitni Agnieszka Ziętara i laureatki nagród w konkursie plastycznym „Koń mój przyjaciel” – Emilia Wiśniewska i Paulina Wiśniewska.

W dniu 10 grudnia 2021 r. w Szkole Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Nowej Rokitni Prezes Lubelskiego Związku Hodowców Koni Henryk Sobiechowski wręczył nagrody uczestnikom konkursu plastycznego p.n. „Koń mój przyjaciel”, zorganizowanego przez LZHK.

W konkursie plastycznym aktywnie uczestniczyli uczniowie Szkoły Podstawowej z Nowej Rokitni. Dwie prace, autorstwa Emilii Wiśniewskiej i Pauliny Wiśniewskiej, otrzymały główne nagrody. W podziękowaniu za aktywny udział w konkursie, do Szkoły Podstawowej w Nowej Rokitni udał się, by osobiście wręczyć nagrody – Prezes LZHK Henryk Sobiechowski.

Dziękujemy Pani Dyrektor Szkoły Karolinie Trych i nauczycielce plastyki Pani Agnieszce Ziętarze (koordynatorce konkursu w szkole) za zaangażowanie uczniów do udziału w konkursie plastycznym.


 
 
Skip to content